Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Mobile Creators Update Build 15063.297

Advertisement

Microsoft udostępnił dzisiaj jak w każdy drugi wtorek miesiąca zbiorczą aktualizację dla systemu Windows 10 Mobile. Już teraz posiadacze telefonów dopuszczonych do aktualizacji Creators Update mogą pobrać kolejną zbiorczą aktualizację systemu. Aktualizacja została udostępniona również dla osób zapisanych do kręgu Release Preview. Dzisiejsza kompilacja posiada numer Build 15063.297.

Aktualizacja jest widoczna jako Localization for Polish i podnosi system z wersji Build 15063.251 do wersji Build 15063.297. Niestety na tę chwilę nie jest dostępna oficjalna lista zmian i poprawek jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji systemu. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Aktualizację mogą również pobrać telefony, które do tej pory nie otrzymały jeszcze oficjalnej aktualizacji Creators Update czyli urządzenia pochodzące od niektórych operatorów sieci komórkowych. Dajcie znać czy w końcu otrzymaliście Windows 10 dla twórców w Waszych smartfonach. Listę nowości oraz poprawek w aktualizacji Creators Update znajdziecie w tym artykule.

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji może potrwać nawet 30 minut i jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Windows 10 Mobile Creators Update Build 15063.297. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement