Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Mobile Anniversary Update Build 14393.1480

Advertisement

Telefony dopuszczone do aktualizacji Creators Update otrzymały dzisiaj kolejną zbiorczą aktualizację. Microsoft przygotował również zbiorczą aktualizację dla telefonów niedopuszczonych do aktualizacji Creators Update. Już teraz możecie pobrać nową wersję Anniversary Update o numerze Build 14393.1480.

Aktualizacja podnosi system z wersji Build 14393.1358 do wersji Build 14393.1480. Oficjalna lista zmian nie zawiera żadnych poprawek dotyczących systemu Windows 10 Mobile. Prawdopodobnie wprowadzono jedynie drobne poprawki i ulepszenia w działaniu telefonu. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Jeżeli jednak chcecie wgrać aktualizację Creators Update na niewspieranych telefonach to zapraszamy do naszego poradnika. Napiszcie czy zdecydowaliście się na wgranie aktualizacji Creators Update czy pozostaliście na wersji Anniversary Update.

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji może potrwać nawet 30 minut i jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Windows 10 Mobile Anniversary Update Build 14393.1480. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement