Advertisement

Aktualizacja – Już wkrótce pojawi się nowa aplikacja Moje ING mobile

Advertisement

INGMobile

Aktualizacja 2016.06.10. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że aplikacja jest w trakcie udostępniania. Powinna być dostępna jeszcze dzisiaj w ciągu kilku kolejnych godzin.

Doskonała wiadomość dla klientów banku ING Bank Śląski. Już wkrótce zostanie udostępniona nowa wersja aplikacji, która będzie posiadać nazwę Moje ING mobile. Na nową wersję z niecierpliwością czekają posiadacze telefonów Lumia 930, którzy na tę chwilę nie mogą korzystać z bankowości mobilnej na swoich telefonach ze względu na niedziałającą aplikację.

INGMobile

Nowa aplikacja pojawi się dla systemów Windows 10 Mobile, Android oraz iOS. Pierwsze informacje o nowej wersji były dostępne na początku kwietnia o czym informowaliśmy Was o tym fakcie w tym artykule.

Według wstępnych informacji aplikacja miała być dostępna w pierwszej połowie tego roku jednak ostatni wpis pracownika banku na forum Społeczności ING może sugerować, że aplikację zobaczymy wcześniej niż pod koniec tego miesiąca. Oprócz nowego wyglądu aplikacja będzie poprawnie poprawnie funkcjonować na wszystkich telefonach z systemem Windows 10 Mobile.

Źródło: Społeczność ING

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja – Już wkrótce pojawi się nowa aplikacja Moje ING mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement