Advertisement

Aktualizacja Anniversary Update już dostępna w Windows Insider

Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14376

Za kilka dni rozpocznie się oficjalna aktualizacja systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update. Jeżeli posiadacie w telefonach kompilację Build 14393.5 to oznacza, że korzystacie właśnie z oficjalnej aktualizacji. Microsoft udostępnił dzisiaj tę wersję systemu w kręgu Release Preview a to oznacza, że dokładnie ta wersja zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu w oficjalnym kręgu aktualizacji.

Windows 10 Mobile Build 14393.5

Po raz pierwszy system z rozgałęzienia Redstone 1 został udostępniony dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do kręgu Release Preview. Do tej pory uczestnicy tego kręgu korzystali z systemu Build 10586.494 z rozgałęzienia Threshold 2. To oznacza, że w przyszłym tygodniu dokładnie ta kompilacja zostanie udostępniona jako oficjalna aktualizacja w ramach Anniversary Update.

Opisywana aktualizacja jest przeznaczona dla wszystkich uczestników programu Windows Insider. Osoby zapisane do szybkiego kręgu otrzymały aktualizację kilka dni temu. Dzisiaj ta sama wersja została udostępniona w wolnym kręgu oraz Release Preview. Jeżeli do tej pory korzystaliście z aktualizacji w kręgu Release Preview to dzisiaj po raz pierwszy zostanie zainstalowany na Waszych telefonach system z rozgałęzienia Redstone 1. Pełną listę nowości znajdziecie w tym artykule.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Anniversary Update już dostępna w Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement