Advertisement

Aktualizacja Anniversary Update dla telefonów rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni

Advertisement

Stan aktualizacji Windows 10 Mobile

Dzisiaj wystartowała długo oczekiwana aktualizacja Anniversary Update dla komputerów z systemem Windows 10. Wcześniejsze informacje sugerowały, że telefony otrzymają aktualizację w tym samym czasie a w najgorszym przypadku nieco później. Niestety wraz z udostępnieniem aktualizacji dla komputerów otrzymaliśmy informację, że Anniversary Update dla naszych smartfonów pojawi się dopiero w ciągu kilku kolejnych tygodni.


The Windows 10 Anniversary Update will start rolling out to Windows 10 Mobile phones in the coming weeks.

Niestety nie wiadomo dlaczego Microsoft nie zdecydował się udostępnić dzisiaj aktualizacji Windows 10 Mobile i potrzebuje aż kilku dodatkowych tygodni. Według mnie system w obecnej formie nadaje się do publicznego udostępnienia tym bardziej, że kilka dni temu pojawił się w kręgu Release Preview.

Podsumowując dzisiaj nie otrzymamy oficjalnej aktualizacji Anniversary Update dla naszych telefonów. Będziemy musieli poczekać kolejnych kilka tygodni zanim nasze telefony poinformują nas o dostępnej aktualizacji…

Niecierpliwi mogą skorzystać z programu Windows Insider aby już teraz wgrać najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile. Zapraszam do naszego poradnika.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Anniversary Update dla telefonów rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement