Advertisement

LG V30 – zdjęcia koncepcyjne sugerują ciekawy wygląd smartfona

Advertisement

Smartfony z serii LG V to konstrukcje bardzo oryginalne i jednocześnie całkiem dobrze oceniane. W tym roku zaprezentowany zostanie LG V30, na temat którego pojawiać powinno się systematycznie coraz więcej doniesień.

Najnowsze z nich skupiają się na wyglądzie urządzenia, a jednocześnie cofają nas kilka miesięcy wstecz. Jeszcze w zeszłym roku LG złożyło interesujący wniosek patentowy. Jego temat powraca, ponieważ bardzo prawdopodobne staje się, że dotyczy on właśnie LG V30.

Cechą charakterystyczną smartfonów z tej serii są dodatkowe ekrany. W tym przypadku element ten miałby znaleźć się po obydwu stronach umieszczonej na środku kamery. Jednocześnie, wzorem LG G6, spodziewać można by się smukłych ramek. Całość obrazują zdjęcia koncepcyjne oraz przygotowany na ich bazie render.

Zdjęcia koncepcyjne LG V30

LG V30 render

Co powiedzielibyście na tak prezentujące się urządzenie? Specyfikacja powinna być bardzo mocna, nie wyklucza się procesora Snapdragon 835 i 6 GB RAM, podobnie jak poprzednicy LG V30 kłaść powinien mocny nacisk na jakość dźwięku.

Źródło: androidauthority, theandroidsoul

Dziękuję odwiedzili ten post LG V30 – zdjęcia koncepcyjne sugerują ciekawy wygląd smartfona. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement