Advertisement

Windows 10 Mobile build 10586.338 zostanie wkrótce udostępniony testerom

Advertisement

Windows 10 Mobile build 10586.338 zostanie wkrótce udostępniony testerom


Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2 to ciągle system nie pozbawiony błędów i mankamentów, które potrafią odpychać od użytkowania go na co dzień. Microsoft jednak nieustannie pracuje nad niwelowaniem wspomnianych problemów. Już wkrótce światło dzienne ujrzy Windows 10 Mobile build 10586.338.

Po kolejnej aktualizacji „dziesiątki” wchodzącej w skład rozgałęzienia Threshold 2 nie możemy raczej spodziewać się nowych funkcji. Microsoft raczej zaserwuje nam poprawki błędów zgłaszanych przez użytkowników (mam nadzieję że m.in. dotyczyło to będzie błędu centrum powiadomień). Poprawiona też zostanie stabilność pracy oprogramowania. Omawiany build został skompilowany dnia 17 maja (informacja taka ukazała się w BuildFeed). Jest szansa na to, że Windows 10 Mobile build 10586.338 trafi w nasze ręce jeszcze w tym tygodniu.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące tej wersji oprogramowania. Gdy już zostanie ona udostępniona, pracownicy Microsoft z pewnością niezwłocznie poinformują nas o tym fakcie na łamach Twittera oraz przedstawią nam aktualną listę zmian w samym systemie.

Źródło: NPUDziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile build 10586.338 zostanie wkrótce udostępniony testerom. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement