Advertisement

Galaxy Note 8: Te grafiki pokazują, czego oczekiwać od Galaxy Note 8

Advertisement

Skoro Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ na dobre rozgościły się już w sprzedaży, producent może w pełni poświęcać się pracom nad Galaxy Note 8. Do premiery tego modelu jeszcze kilka ładnych tygodni, ale już teraz wiemy o nim całkiem sporo.

Zwłaszcza po zapoznaniu się z grafikami, jakie trafiły ostatnio do sieci. To szkice koncepcyjne smarfona, ale takie, które prezentować mają jego finalny wygląd. Wydają się jak najbardziej wiarygodne, ponieważ pokrywają się z niedawnymi doniesieniami na temat wyglądu i najważniejszych funkcji Galaxy Note 8.

Chodzi tu przede wszystkim o podwójną kamerę główną. Do tej pory Samsung nie sympatyzował z tego typu rozwiązaniem, ale najwidoczniej czas na zamiany. Uwagę zwraca również czytnik linii papilarnych osadzony na tylnym panelu, ale w miejscu bardziej praktycznym niż ma to miejsce w Galaxy S8.

 Galaxy Note 8 schemat

Optymistycznie wyglądają też dwa głośniki i złącze słuchawkowe, z którego producenci coraz częściej lubią rezygnować. Miejsce na rysik S Pen i port USB C to akurat elementy, które wydają się tu oczywistością.

Galaxy Note 8 złącza

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia, na chwilę przed targami IFA 2017.

Dziękuję odwiedzili ten post Te grafiki pokazują, czego oczekiwać od Galaxy Note 8. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement