Advertisement

Ta gra będzie prawdziwym must have dla fanów piłki nożnej

Advertisement

fifa

Piłka nożna to prawdopodobnie najpopularniejszy sport na świecie. Na pewno taki jest w Polsce, a po tegorocznych Mistrzostwach Europy możemy być dumni z naszych piłkarzy. Gier oferujących rozgrywki piłkarskie jest całkiem sporo. Począwszy od małych tytułów przez te średnie, a skończywszy na gigantach takich jak Pro Evolution Soccer czy FIFA. Jednak dobrze by było, żeby fani mieli szansę rozegrać zwycięski pojedynek w każdej chwili z najświeższym składem. Tak też niedługo się stanie!

 

Studio Electronic Arts odpowiedzialne za produkcję FIFA ogłosiło, że wersja 2017 zawita na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Mamy dostać zupełnie nowy i zaktualizowany produkt tak, by wsiąknąć w piłkarski świat na dobre. FIFA 2017 od podstaw zostanie stworzona z myślą o rozrywce mobilnej, nie będzie więc to żaden port ani półśrodek. EA obiecuje nowe funkcje społecznościowe, odświeżone składy, ligi oraz rankingi.

 

FIFA 2017 przyniesie nam ponad: 30 lig, 650 drużyn i 17 tysięcy zawodników! Studio wierzy, że to będzie najbardziej autentyczna i realistyczna gra w kategorii piłki nożnej na urządzeniach mobilnych. Pojawi się również kilka minigierek.

 

Data premiery na Androida i iOSa pozostaje jak na razie nieznana. „Duża” wersja, czyli konsolowa tudzież pecetowa zapowiedziana została na 27 września. Mniej więcej w tym samym okresie powinniśmy się doczekać FIFA 2017 w Sklepie Play.

 

źródło: trustedreviews

Dziękuję odwiedzili ten post Ta gra będzie prawdziwym must have dla fanów piłki nożnej. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement