Advertisement

Apple iOS 11 system w wersji beta 4

Advertisement

Apple iOS Beta 4 – Na WWDC 2017 Apple zaprezentowało system iOS 11. Zapowiadano, iż finalna wersja udostępniona zostanie za kilka tygodni i chyba nic się w tej kwestii nie zmieni. Prace postępują bowiem zgodnie z planami, a my na bieżąco obserwować możemy ich efekty.

Przynajmniej jeśli zapisaliśmy się do programu dla deweloperów. Producent systematycznie udostępnia w jego ramach testowe wersje oprogramowania. Światło dzienne ujrzała właśnie beta 4.

Główne zmiany koncentrują się wprawdzie na poprawie stabilności i płynności działania, ale da się też zauważyć, że producent cały czas wprowadza nowe elementy. Tym razem to między innymi nowa strona powitalna w aplikacjach Zdjęcia i Notatki, przemodelowane ikony (Notatki, Kontakty, Przypomnienia), gesty „prawo/lewo” w powiadomieniach, rozbudowana funkcja nagrywania ekranu czy kolejne animacje.

iOS 11 w wersji beta 4 w redakcji sprawdzamy na smartfonie iPhone 7. Poniżej zobaczyć możecie kilka zrzutów ekranu prezentujących interfejs.

iOS 11 w wersji beta 4iOS 11 w wersji beta 4

iOS 11 w wersji beta 4iOS 11 w wersji beta 4

iOS 11 w wersji beta 4iOS 11 w wersji beta 4

W najbliższej przyszłości iOS wkroczyć powinien w fazę publicznej bety. Premiera finalnej wersji systemu odbyć ma się jesienią.

Jeśli jesteście ciekawi, które urządzenia otrzymają aktualizację to odsyłamy do naszej wcześniejszej publikacji poświęconej tej kwestii.

Źródło: inf. własna, Apple

Dziękuję odwiedzili ten post Apple iOS 11 system w wersji beta 4. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement