Advertisement

iPhone 8: smartfon z ekranem OLED bez ramek

Advertisement

Te grafiki pokazują, jak może wyglądać iPhone 8 z ekranem OLED bez ramek – Na WWDC 2017 Apple pochwaliło się kolejnymi wersjami oprogramowania oraz kilkoma urządzeniami. Zobaczyliśmy chociażby nowe iPady Pro czy HomePod – głośnik z asystentem Siri, ale tak naprawdę najciekawiej będzie jesienią, kiedy to premierę świętować mają iPhone’y.

Nie jest pewne ile ich będzie – dwa, być może aż trzy. Niemal na 100% znajdzie się jednak w ich gronie iPhone 8 z ekranem OLED (przygotowanym przez Samsunga). Nowe dla tego producenta rozwiązanie pozwolić ma na znaczącą korektę stylistyki.

Sugerowały to już pojawiające się wcześniej rendery, ale bazowały one głównie na wyobraźni projektantów. Tym razem przyjrzeć można się grafikom, które prezentować mogą finalny (lub bliski temu) wygląd iPhone’a 8.

Właściwie przesądzona wydaje się już pionowo osadzona główna, podwójna kamera i ekran o bardzo smukłych ramkach. Największe wątpliwości pozostają w przypadku czytnika linii papilarnych. Wiele razy słyszeliśmy już o próbach osadzenia go pod ekranem, ale czy w końcu się to uda? Jeśli nie może wylądować na tylnym panelu, co jednak zdaje się do Apple nieco nie pasować.

iPhone 8 schemat

iPhone 8 ekran OLED

iPhone 8 render

Źródło: bgr, phonearena, Benjamin Geskin

Dziękuję odwiedzili ten post iPhone 8: smartfon z ekranem OLED bez ramek. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement