Advertisement

Skype w poprawionej wersji również dla Windows 10 Mobile

Advertisement

Microsoft przygotował dzisiaj dużą aktualizację komunikatora Skype dla uczestników programu Insider. Na szczęście obyło się bez radykalnych zmian. Najnowsza aktualizacja wprowadza sporą ilość zmian w layoucie, ustawieniach oraz poprawki błędów. Aktualizacja dostępna jest wyłącznie w kręgu Release Preview, zarówno na PC jak i Mobile.

Pierwsze co rzuca się w oczy to usunięcie menu hamburger i lewego paska z opcjami. Avatar powędrował do środkowej części aplikacji tuż nad aktualnymi chatami. Kontakty i ustawienia wyświetlają się teraz w środkowej części aplikacji w formie wyskakującego okienka.

Podobnie jak w wersji na Androida i iOS dodano możliwość komentowania wypowiedzi emotkami, na szczęście cały design aplikacji i jej kolorystyka pozostały bez zmian. Być może Microsoft przestraszył się negatywnego feedbacku ze strony użytkowników „nowej, lepszej wersji”, możliwe też, że wersja dla Windows zawiera jedynie kosmetyczne poprawki, a dodatkowe opcje pojawią się stopniowo dopiero w późniejszym czasie.

Pomimo zmian wizualnych Skype na Windows nadal nie zawiera żadnych elementów Fluent Design, brakuje przejść i animacji. Całość sprawia wrażenie projektu zakończonego w połowie. Wady? Kontakty nieaktywne nie mają w ogóle wyświetlonych kółeczek statusu, dostać się do ustawień też jest ciężej.

Jeżeli chcecie już teraz zapoznać się ze zmianami w nowej wersji musicie zapisać się do kręgu Release Preview.

Pobierz Skype

Dziękuję odwiedzili ten post Skype w poprawionej wersji również dla Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement