Advertisement

Sklep w Windows 10 (Mobile) otrzymuje interaktywne powiadomienia oraz odświeżony wygląd [Windows Insider]

Advertisement

Jeżeli jesteś uczestnikiem programu Windows Insider otrzymałeś dziś możliwość pobrania nowej wersji aplikacji Sklep, która wprowadza drobne, ale zarazem ciekawe zmiany. Aktualizacja dostępna jest zarówno dla telefonów jak i PC z Windows 10 w każdym kręgu programu Windows Insider. Numer wersji po dzisiejszej aktualizacji to 11703.1000.156.0.

Najciekawszą nowością obecnej wersji są interaktywne powiadomienia, które wyświetlają się w centrum powiadomień po zainstalowaniu aplikacji. Teraz możemy z poziomu powiadomienia uruchomić daną aplikacje lub przypiąć jej kafla do ekranu głównego.

Zmiany znajdziemy również w samym sklepie, lekko odświeżony został widok aplikacji, teraz widzimy tu przycisk Zainstaluj/Uruchom oraz guzik Udostępniania.

W końcu wróciły cienkie paski pobierania, które wyglądają znacznie estetyczniej niż poprzednie grube (po lewej stronie nowy sklep, po prawej stary).

Inne drobne zmiany to m.in:

  • poprawki w hamburger menu,
  • przyspieszenie działania aplikacji,
  • zmiany w algorytmie pobierania.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany w aplikacji, dajcie znać w komentarzach. Aktualizację pobrać możecie uruchamiając Sklep i przechodząc do zakładki pobierania i aktualizacji.

Dziękuję odwiedzili ten post Sklep w Windows 10 (Mobile) otrzymuje interaktywne powiadomienia oraz odświeżony wygląd [Windows Insider]. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement