Advertisement

Poznaj i pokochaj grecką sztukę z tą darmową aplikacją!

Advertisement

kroma5

KROMA Art Mobile Magazine to pięknie zaprojektowana aplikacja, która za darmo poszerza nasze kulturalne horyzonty.

 

Czytanie na telefonach i tabletach to dla wielu z nas codzienność. Niełatwo jednak o oryginalny content: wiele dostępnych aplikacji proponuje swoim użytkownikom tylko trudne do przeglądania PDFy drukowanych czasopism. Twórcy greckiego KROMA Magazine prezentują zupełne inne, lepsze podejście.

 

Ich dzieło ma być przyjemne dla zmysłów odbiorcy: łatwe do użytkownika (niezależnie od typu urządzenia z jakiego korzystacie) i cieszyć oczy dopieszczonym graficznie interfejsem. Obie te rzeczy KROMA robi doskonale. Nie zawodzi też zawartością.

 

W KROMA zobaczymy obrazy, zdjęcia, street art czy nawet ubrania stworzone przez greckich artystów, o których bez tego magazynu pewnie nigdy nie mielibyśmy szansy usłyszeć. Całość to mnóstwo inspiracji i wizualna uczta dla użytkownika. Wszystko jest opisane po angielsku więc nie musicie obawiać się bariery językowej.

 

Pierwszy – jedyny obecnie dostępny – numer ma aż 142 stron i jest podzielony na dwie części poświęcone portretom i pejzażom. Kiedy oglądamy coś niemieszczącego się na ekranie, możemy scrollować w dół lub w boki, w zależności od oglądanego dzieła aplikacja będzie wiedziała jak zareagować.

 

KROMA znajdziecie w Sklepie Play i w App Storze. W obu tych miejscach możecie pobrać go za darmo.

 

kroma4

kroma3

 

kroma2

Dziękuję odwiedzili ten post Poznaj i pokochaj grecką sztukę z tą darmową aplikacją!. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement