Advertisement

Nowe kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2 dla telefonów dopiero za kilka tygodni

Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14372

Dzisiaj Microsoft oficjalnie poinformował, że w niedługim czasie rozpoczną się testy pierwszych kompilacji z rozgałęzienia Redstone 2 w ramach programu Windows Insider. W pierwszej kolejności nowa wersja systemu będzie dostępna wyłącznie dla komputerów. Użytkownicy telefonów będą musieli poczekać kolejnych kilka tygodni na nowe kompilacje.

Przy okazji dowiadujemy się, że w pierwszych kompilacjach z nowego rozgałęzienia Redstone 2 nie pojawią się żadne widoczne zmiany ani nowości. Microsoft będzie w dalszym ciągu pracował nad rdzeniem systemu OneCore, który jest wspólny dla wszystkich urządzeń – komputerów, tabletów, konsol oraz telefonów. Dopiero po pewnym czasie zaczną pojawiać się widoczne zmiany w systemie.

Nowe rozgałęzienie to także zwiększone ryzyko występowania błędów oraz niedogodności, które mogą być uciążliwe w codziennym użytkowaniu. Jeżeli chcecie być w gronie osób, które jako pierwsze otrzymają najnowsze kompilacje to koniecznie zapiszcie się do szybkich aktualizacji. W przeciwnym wypadku pozostają kręgi z wolnymi aktualizacjami oraz krąg Release Preview:

  • Szybkie aktualizacje. Najlepsza opcja dla testerów, którzy chcą być w gronie pierwszych użytkowników identyfikujących problemy oraz przekazujących sugestie i pomysły w celu udoskonalenia środowiska na urządzeniach z systemem Windows.
    • W tym kręgu będą udostępniane najnowsze kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2.
  • Wolne aktualizacje. Najlepsza opcja dla testerów chcących korzystać z kompilacji Preview na swoich urządzeniach przy minimalnym poziomie ryzyka i przekazywać opinie, aby uczestniczyć w udoskonalaniu środowiska na urządzeniach z systemem Windows.
    • W tym kręgu będą udostępniane sprawdzone kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2.
  • Release Preview. Najlepsza opcja dla testerów chcących mieć wczesny dostęp do aktualizacji dla rozwiązania Current Branch, aplikacji firmy Microsoft i sterowników przy minimalnym poziomie ryzyka dla ich urządzeń i przekazywać opinie, aby uczestniczyć w udoskonalaniu środowiska na urządzeniach z systemem Windows.
    • W tym kręgu będą udostępniane bezpieczne kompilacje z rozgałęzienia Redstone 1 (kolejne zbiorcze aktualizacje dla kompilacji 14393).

Niestety posiadacze telefonów po raz kolejny będą musieli poczekać nieco dłużej na nowe kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2 niż pozostałe urządzenia z systemem Windows 10. Czy przystąpicie do testowania nowego rozgałęzienia systemu na Waszych telefonach? Do jakiego kręgu planujecie przystąpić?

Źródło: Centrum opinii

Dziękuję odwiedzili ten post Nowe kompilacje z rozgałęzienia Redstone 2 dla telefonów dopiero za kilka tygodni. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement