Advertisement

Nowa aplikacja od ING jeszcze w tym tygodniu

Advertisement

Nowa aplikacja od ING jeszcze w tym tygodniu


Bank ING w komunikacie prasowanym poinformował o nowej wersji swojej aplikacji, która już niebawem będzie dostępna dla klientów. Aplikacja ma się pojawić dosłownie na dniach co o czym dowiedziałem się z Twittera.

Przechwytywanie

Bank ING posiada swoją aplikację na wszystkich liczących się w naszym kraju mobilnych systemach operacyjnych. Aplikacje wyglądają tak samo na wszystkich systemach dzięki czemu konsument po zmianie platformy cały czas do dyspozycji ma taką samą aplikację. Tak samo będzie z Moje ING mobile, której wygląd począwszy od iOS, Android, a kończąc na Windows 10 Mobile, będzie identyczny. Można rzec, że prawie jak UWP od Microsoftu.

Co trzecie logowanie do bankowości internetowej ING odbywa się z urządzenia mobilnego. To pokazuje, jak ważny dla naszych klientów jest dostęp do banku z użyciem telefonu. Dlatego budując system Moje ING, od początku projektowaliśmy go z myślą o smartfonach. Aplikacja Moje ING mobile daje wygodny dostęp do pełnego  systemu Moje ING, wspierającego klientów w zarządzaniu ich finansami. Równocześnie oferuje możliwości jakie dają urządzenia mobilne np. logowanie odciskiem palca czy płatności mobilne – powiedział Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej w ING Banku Śląskim.

mojeingmobile_02W niedalekiej przyszłości bank planuje dodanie wsparcia dla BLIKa oraz HCE. Te standardy mają zostać wdrożone w przeciągu najbliższych miesięcy. Teraz pozostaje nam oczekiwanie udostępnienia nowej wersji w sklepie Windows. Nie wiadomo czy będzie to aplikacja uniwersalna, ale niedługo się tego dowiemy. Gdy tylko aplikacja Moje ING mobile zostanie udostępniona, na pewno ją dla was sprawdzimy.

Źródło: Informacja Prasowa Banku ING


Dziękuję odwiedzili ten post Nowa aplikacja od ING jeszcze w tym tygodniu. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement