Advertisement

Nowa Nokia 3310 trafia do sprzedaży – gdzie i za ile?

Advertisement

Nokia 3310 – Zapowiedziana podczas targów MWC 2017 nowa Nokia 3310 wywołała sporo komentarzy. Dla osób wyczekujących debiutu tego telefonu mamy dobre wieści – właśnie pojawia się on na naszym rynku.

I okazuje się, że w pierwszej kolejności zakupu dokonać można będzie wyłącznie u jednego z operatorów. Od dziś do niedzieli włącznie nowa Nokia 3310 oferowana jest w sieci Play – w wariancie single SIM. Niezależnie od wybieranego abonamentu za telefon zapłacić trzeba złotówkę.

Zdecydowanie drożej będzie w otwartej sprzedaży, która powinna rozpocząć się w poniedziałek. Wszystko wskazuje na to, że telefon wyceniony zostanie na 269 złotych. Biorąc pod uwagę specyfikację jest to spora kwota, w dużej mierze wynika zapewne z ogromnej popularności oryginału. Nowa Nokia 3310 bazuje na platformie Nokia Series 30+, wyposażona jest w 2,4-calowy, kolorowy ekran, kamerkę 2 Mpix i baterię mającą zapewniać do 22 godzin ciągłych rozmów.

Uzupełniając informacje do dostępności dodać trzeba, że najpóźniej telefon pojawi się u innych operatorów. Zainteresowani poczekają na to aż do lipca.


Źródło: nokia

Dziękuję odwiedzili ten post Nokia 3310: telefon trafia do sprzedaży. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement