Advertisement

Mozo kończy z kolorowymi pleckami dla Lumii

Advertisement

Mozo kończy z kolorowymi pleckami dla Lumii


Mozo to znany producent ekskluzywnych akcesoriów dla smartfonów Lumia. Marka ta kojarzy nam się głównie z pleckami dla smarfonów Lumia, które dodają naszym słuchawkom niebywale ekstrawaganckiego wyglądu. W końcu ktoś musi odrobić zadanie domowe za Microsoft, prawda?

Dziś w sieci pojawiły się bardzo ciekawe wieści wskazujące na to, że Mozo wycofuje się z produkcji kolorowych plecków dla smartfonów Lumia. Nie zostały podane szczegółowe powody podjęcia tak radykalnej decyzji.

We have sold all the blue covers patch and are not going to produce any more of that color nor other colorful covers. Regarding the recent Microsoft news we decided to focus at the wooden line and other products like Surface sleeves etc.

Oficjalne stanowisko Mozo wskazuje jednak na to, że kontynuowana będzie produkcja drewnianych obudów dla smartfonów Lumia. Spotkały się one z ciepłym przyjęciem użytkowników. I taki obrót spraw nie dziwi, gdyż prezentują się one naprawdę świetnie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie producent zaprezentuje nam kolejne, ciekawe akcesoria dedykowane produktom Microsoft.

Źródło: Windows Central

 

Tagi: akcesoria MOZO • Mozo • plecki dla Lumii


Dziękuję odwiedzili ten post Mozo kończy z kolorowymi pleckami dla Lumii. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement