Advertisement

Microsoft udostępnia oficjalną listę zmian w kompilacji Build 14393.82

Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14393.82 - Lumia 930

Kilka dni temu Microsoft udostępnił kolejną zbiorczą aktualizację w kręgu Release Preview dla systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile o numerze Build 14393.82. Pojawiła się oficjalna lista zmian, która jest wspólna dla telefonów oraz komputerów z dziesiątką. Zapraszam do zapoznania się z pełną listą poprawek i usprawnień.

Poprawki i usprawnienia w kompilacji Build 14393.82:

  • Ulepszono niezawodność Network Controller, serwer DNS, bramki, Storage Spaces Direct, Group Managed Service Accounts, remote procedure calls (RPC), PowerShell, Internet Explorer, parowanie drukarki i interoperacyjność, jądro systemu Windows, Media Core, Sklep, Connected Standby, usługa Cluster Health, Hypervisor debugger oraz platforma, Active Directory.
  • Ulepszono wydajność dla Storage Spaces Direct (S2D) z wieloma węzłami lub dyskami, przewijanie list na Xbox, przejmowanie adresów DHCP, zapytania Active Directory, usługa Cluster Health.
  • Poprawiono błąd, który uniemożliwiał odtwarzanie zewnętrznych mediów na konsoli Xbox One korzystając z przesyłania bezprzewodowego do urządzenia.
  • Poprawiono błąd, który powodował brak wykrywania ruchów myszki w niektórych przypadkach w przeglądarce Internet Explorer.
  • Poprawiono błąd, który spowalniał wyświetlanie i zmianę rozmiaru tabel zagnieżdżonych w Internet Explorer.
  • Poprawiono błąd, który nie powodował poprawnej aktualizacji zmiany wyglądu UI w Internet Explorer 11 w trybie quirks mode.
  • Poprawiono błąd, który był przyczyną przerywanego rozłączania węzłów w usłudze klastrowania.
  • Poprawiono błąd z nieprawidłowym wyświetlaniem opcji 3G oraz 4G w ustawieniach systemu Windows 10 Mobile.
  • Poprawiono dodatkowe problemy z MDM enrollment dla Azure Active Directory, kompatybilność oprogramowania, słabe wyświetlanie czcionek Yu Gothic, Cortana, wolne połączenia dla udziałów klastrowania i wiele innych.

Na oficjalnej liście zmian znalazła się jedynie jedna poprawka, która dotyczy telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Być może zostały wprowadzone również inne ulepszenia i drobne poprawki, które nie zostały ujęte w powyższej liście.

Źródło: Centrum opinii

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft udostępnia oficjalną listę zmian w kompilacji Build 14393.82. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement