Advertisement

Microsoft udostępnia aktualizację Windows 10 Mobile Build 15063.332

Advertisement

Windows 10 w wersji Creators Update doczekał się dzisiaj kolejnej porcji łatek i poprawek błędów. Aktualizacja trafiła zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych (tu w wersji oficjalnej) jak i telefonów (w ramach kręgu Release Preview).

Nie mamy dzisiaj co prawda drugiego wtorku miesiąca, jednak Microsoft zdecydował się wydać kolejną wersję poprawek (cumulative updates) dla systemu Windows 10. Podobna sytuacja miała miejsce miesiąc temu, dokładnie 25 kwietnia, kiedy to udostępniono build .251. Prawdopodobnie MS zdecydował się na zmianę cyklu wydawniczego i udostępnianie poprawek dwa razy w miesiącu.

Udostępniona aktualizacja poprawia kilkanaście błędów systemowych w tym związanych z API aplikacji uniwersalnych, niewłaściwym wyświetlaniem niektórych czcionek czy też kolejne wykryte usterki w Internet Eksplorerze, który, powiedzmy sobie szczerze, powinien być już dawno całkowicie usunięty z systemu. Wersja dla telefonów naprawia tylko jeden błąd:

  • Naprawiono błąd dotyczący aplikacji Wiadomości SMS polegających na zamykaniu się aplikacji przy próbie usuwania wiadomości tekstowych.

I to w zasadzie tyle. Dobrze, że MS nadal poprawia drobne błędy w systemie, chociaż na pewno oczekiwalibyśmy większej ilości poprawek.

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft udostępnia aktualizację Windows 10 Mobile Build 15063.332. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement