Advertisement

Microsoft prezentuje nową wersję aplikacji Skype

Advertisement

Microsoft zapowiedział nową generację komunikatora Skype dla Androida, iOS-a, Windowsa oraz Maca. Odświeżona wersja komunikatora to więcej kolorów w oknie rozmowy oraz nowe funkcje, które zwiększają możliwości komunikacji.

Najważniejsze funkcje w nowej wersji aplikacji Skype:

  • Żegnaj, nudo! Wysyłaj zdjęcia, wiadomości, emotikony i naklejki w czasie rzeczywistym. Za pomocą ulepszonej funkcji rozmów można zaplanować coś fajnego z grupą znajomych albo dowiedzieć się, co słychać u najbliższych.
  • Czat w kolorowych barwach. Wybierz ulubiony odcień i pokoloruj Skype’a po swojemu. Aby ożywić rozmowy, użyj reakcji, GIF-ów, naklejek i Moji.
  • Więcej niż rozmowy. Kupuj bilety na koncerty i wyszukuj przepisy na pyszne potrawy. Jeśli chcesz, możesz nawet zaplanować podróż dookoła świata! Aby podzielić się znalezionymi informacjami z innymi, można łatwo zamieścić je w rozmowie.
  • Wspomnienia zamknięte w Chwilach. Chwile to publikowane przez twoich bliskich migawki z minionego tygodnia, na które możesz reagować jedynym dotknięciem. Każda z nich jest dostępna przez siedem dni i ani minuty dłużej.
  • Wiele urządzeń, jeden Skype. Nowy Skype wygląda teraz tak samo na wszystkich urządzeniach.

Nowy Skype w pierwszej kolejności zostanie udostępniony dla system Android a następnie dla telefonów iPhone. Wersje dla systemów Windows oraz Mac pojawią się w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Źródło: Skype, Blog Skype

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft prezentuje nową wersję aplikacji Skype. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement