Advertisement

Mi Notebook Air to pierwszy laptop od Xiaomi

Advertisement

Mi Notebook Air to pierwszy laptop od Xiaomi

Xiaomi to producent znany głównie ze smartfonów i współpracy z Microsoft, w ramach której urządzeniom fabrycznie pracującym pod kontrolą Androida, udostępniony został system Windows 10 Mobile. Tym razem Chińczycy przygotowali dla nas laptopa pracującego w oparciu o „dziesiątkę”. Prezentuje się on świetnie. Wiele osób widzi tu nawiązania do sprzętu Apple. Poznajcie Mi Notebook Air!

pobrane

Laptop na pierwszy rzut oka prezentuje się nad wyraz elegancko. Producent oferował będzie wspomniane urządzenie w dwóch wariantach – o przekątnej ekranu 12,5″ i 13,3″. Pierwszy z laptopów wyposażony zostanie w procesor Intel Core M3, 4 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 128 GB. Drugi wariant to procesor Intel Core i5-6200U, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 256 GB. Na pokładzie obydwu wersji Mi Notebook Air zainstalowany zostanie układ graficzny Nvidia GeForce 940 MX.

Ceny wspomnianych laptopów mają startować na poziomie 525 i 750 USD. Na tą chwilę wiadomo, że za kilka dni startuje sprzedaż urządzeń w Chinach. Nie została podana jeszcze informacja wskazująca na to, czy Mi Notebook Air sprzedawany będzie także w Europie.

Źródło: Windows Central

Tagi: laptop od Xiaomi • Mi Notebook Air • Xiaomi Mi Notebook Air

Dziękuję odwiedzili ten post Mi Notebook Air to pierwszy laptop od Xiaomi. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement