Advertisement

Już wkrótce otrzymamy dostęp do nowych kompilacji systemu Redstone 2

Advertisement

Windows Insider w Windows 10 Mobile Anniversary Update

Przez ostatnie kilka miesięcy uczestnicy programu Windows Insider testowali najnowsze kompilacje systemu z rozgałęzienia Redstone 1. Czas sprawdzania dobiegł końca i już w przyszłym tygodniu system z tego rozgałęzienia zostanie udostępniony jako oficjalna aktualizacja o nazwie Anniversay Update. Microsoft jednak nie zwalnia prac co oznacza tym samym, że testerzy już wkrótce otrzymają dostęp do nowego rozgałęzienia o nazwie Redstone 2.

Pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 2 o numerze Build 14894 jest już widoczna na stronie BuildFeed. To oznacza, że już w niedługim czasie uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji będą mogli sprawdzić nowości oraz zgłosić błędy jakie napotkają w najnowszym rozgałęzieniu systemu.

Niestety nie wiadomo kiedy otrzymamy dostęp do testów najnowszych wersji systemu. Prawdopodobnie nowe kompilacje zostaną udostępnione po premierze oficjalnej aktualizacji Anniversary Update. Być może Microsoft nas zaskoczy i udostępni Redstone 2 jeszcze przed premierą. Na tę chwilę nie wiadomo również czy wszystkie dopuszczone telefony do oficjalnej aktualizacji Windows 10 Mobile otrzymają możliwość testowania nowych kompilacji.

Źródło: BuildFeed.net

Dziękuję monioks za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Już wkrótce otrzymamy dostęp do nowych kompilacji systemu Redstone 2. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement