Advertisement

Jak pobrać Anniversary Update w przypadku kiedy telefon nie wyszukuje aktualizacji?

Advertisement

Windows 10 Mobile - Lumia 950 XL

Wczoraj Microsoft udostępnił długo oczekiwaną, dużą aktualizację Anniversary Update dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Niestety aktualizacja jest udostępniana falami a to oznacza, że część użytkowników będzie mogła pobrać aktualizację w późniejszym, bliżej nieokreślonym, terminie. Jeżeli nie chcecie dłużej czekać to możecie wgrać nową wersję systemu za pomocą kilku kliknięć.

Jeżeli Wasz telefon nie wykrywa Rocznicowej aktualizacji to możecie przystąpić do programu Windows Insider aby za jego pomocą zaktualizować telefon do najnowszej wersji systemu. Cały proces to zaledwie kilka kliknięć, po którym rozpocznie się pobieranie aktualizacji do Waszych telefonów.

Tak jak wspomniałem powyżej cały proces przystępowania oraz przygotowywania telefonu do pobrania aktualizacji wymaga od użytkownika wykonanie kilku kroków, które powinny zająć nie więcej niż 5 minut. W skrócie musicie wykonać 4 proste kroki:

  1. Zapisać się do programu Windows Insider.
  2. Pobrać aplikację Windows Insider.
  3. Ustawić krąg Release Preview w aplikacji Windows Insider.
  4. Wyszukać i zainstalować aktualizację z poziomu ustawień telefonu.

Jeżeli nie chcecie dłużej czekać na aktualizację Anniversary Update to zapraszam do naszego poradnika, w którym dokładnie opisaliśmy każdy z powyższych kroków:

  • Jak przystąpić do programu Windows Insider i zaktualizować telefon?

Jeżeli posiadacie dodatkowe pytania lub wątpliwości to zapraszam do dyskusji w komentarzach poniżej. Dajcie również znać czy zdecydowaliście się na przystąpienie do programu Windows Insider.

Dziękuję odwiedzili ten post Jak pobrać Anniversary Update w przypadku kiedy telefon nie wyszukuje aktualizacji?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement