Advertisement

Google zmienia launcher na potrzeby nowych Nexusów

Advertisement

A
A

Premiera nowych smartfonów z serii Google Nexus zbliża się coraz większymi krokami. Co do części ich specyfikacji pozostaje sporo niewiadomych, ale jedno jest pewne – zadebiutują wraz z systemem Android 7.0 Nougat. Zanosi się na to, że już „na dzień dobry” może on nieco zaskoczyć.

Producent postanowił bowiem zmienić launcher. Niektórzy decydują się na jego pobranie, co jednak z racji trwających jeszcze testów nie zapewnia najwyższego komfortu użytkowania. Niemniej, dzięki takim właśnie osobom pozostali zapoznać mogą się z nadchodzącymi nowościami.

Tych będzie całkiem sporo. Już na pierwszy rzut oka widać, iż kilka elementów zostało widocznie przemodelowanych. Zabraknie tradycyjnej ikony prowadzącej do szuflady aplikacji, chociaż ta pozostanie – dostać będzie można się do niej gestem przeciągania w górę. Pasek wyszukiwania zostanie ukryty pod rozwijalnym przyciskiem z logo Google. Zwolnione miejsce zostanie wykorzystane na widżet kalendarza. Dokładniej przybliża to, podobnie jak ogólną stylistykę nowego launchera, poniższy materiał wideo.

Źródło: Get Googles, techfuzz

Dziękuję odwiedzili ten post Google zmienia launcher na potrzeby nowych Nexusów. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement