Advertisement

Gesty i dotyk z aktualizacją dla telefonów Lumia z Windows 10 Mobile

Advertisement

Wczoraj Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Gesty i dotyk w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Jest to aplikacja, która znajduje się fabrycznie we wszystkich telefonach z rodziny Lumia. Dzięki niej użytkownicy mogą włączać dodatkowe funkcje telefonu takie jak wibracje po naciśnięciu paska nawigacyjnego czy włączanie telefonu za pomocą dwukrotnego stuknięcia w wyświetlacz.

Opcje dotyku można zmienić w ustawieniach telefonu przechodząc kolejno do: Ustawienia > Dodatki > Dotyk. Dostępność funkcji w tym miejscu zależy od posiadanego modelu Lumia. Nowsze telefony z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile takie jak Lumia 550, 650, 950 czy 950 XL posiadają w tym miejscu jedynie możliwość włączenia wibracji paska nawigacyjnego. Starsze telefony, który zostały zaktualizowane do najnowszej wersji systemu posiadają w tym miejscu więcej możliwości, które w nowszych telefonach znajdują się w ustawieniach personalizacji.

Po aktualizacji wersja dotyku podskoczy w Waszych telefonach do wersji 3.6.2.0. Microsoft nie udostępnił listy zmian jakie wprowadził w najnowszej wersji aplikacji. Część z naszych czytelników zgłasza, że funkcja wybudzania telefonu dwukrotnym stuknięciem działa teraz bardziej niezawodnie. Dajcie znać czy zauważyliście jakieś różnice w działaniu telefonu po aktualizacji aplikacji.

Pobierz aplikację Gesty i dotyk

Dziękuję odwiedzili ten post Gesty i dotyk z aktualizacją dla telefonów Lumia z Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement