Advertisement

Galaxy Note 8: smartfon w wersji Emperor edition

Advertisement

Smartfony często wydawane są w kilku wariantach. Producenci decydują niekiedy na dodatkowe wstawki w nazwach po to, aby podkreślić wyjątkowość poszczególnych propozycji. Niestety bywa tak, że w parze z tym nie idą stosowne korekty specyfikacji, co być może potwierdzi się przy okazji Galaxy Note 8.

Spekuluje się, że prócz wariantu podstawowego pojawi się również Emperor edition. Doniesienia nie są zaskakujące, ponieważ na podobny krok Koreańczycy zdecydowali się w przypadku Galaxy S8. W jego kontekście wariant Emperor edition oznaczał 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (zamiast 4 GB + 64 GB).

Teraz takich korekt raczej nie będzie. Wedle najnowszych przecieków, Galaxy Note 8 w wersji Emperor edition przyniesie jedynie więcej pamięci wewnętrznej – 256 GB (zamiast 64 GB lub 128 GB). RAM pozostawać ma na tym samym poziomie.

Jeśli rzeczywiście taki scenariusz zostanie wcielony w życie, Galaxy Note 8 Emperor edition będzie wypasiony tylko z nazwy. Wątpliwości rozwiane zostaną w przyszłym miesiącu. Oficjalną premierę smartfona zaplanowano na 23 sierpnia.

Galaxy Note 8 zapowiedź

Źródło: sammobile

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy Note 8: smartfon w wersji Emperor edition. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement