Advertisement

Fluent Design widoczny w oficjalnej wersji systemu Creators Update

Advertisement

Jakiś czas temu opisywałem aplikacje, które otrzymały elementy nowego projektu graficznego Fluent Design dla uczestników programu Windows Inisder. Teraz materiał akrylowy oraz efekt odsłaniania pojawił się w oficjalnej wersji systemu Windows 10 Mobile Creators Update.

Elementy nowego projektu graficznego Fluent Design pojawiły się w aplikacjach Filmy i TV, Mapy Windows oraz Muzyka Groove. Na powyższym zrzutach widać różnicę w zmianach wizualnych. Po lewej stronie widoczna jest aplikacja bez efektów a po prawej z włączonymi efektami. Zmiany są subtelne i dotyczą zaledwie trzech opisywanych aplikacji. Pamiętajcie, że musicie zaktualizować wszystkie programy do najnowszej wersji:

  • Filmy i TV: 10.17042.1421.0
  • Mapy Windows: 5.1705.1391.0
  • Muzyka Groove: 10.17042.1411.0

Pamiętajcie, że efekty nie są widoczne po włączeniu trybu oszczędzania. Zmiany w każdej z wyżej wymienionych aplikacji opisałem dokładnie w tym artykule. Jeżeli chcecie poznać bliżej możliwości nowego projektu graficznego Fluent Design to zapraszam z kolei do tego wpisu. Dajcie znać jak Wam przypadły do gustu nowe efekty wizualne.

Dziękuję odwiedzili ten post Fluent Design widoczny w oficjalnej wersji systemu Creators Update. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement