Advertisement

Facebook dla Windows 10 Mobile wychodzi z fazy beta

Advertisement

Facebook dla Windows 10 Mobile wychodzi z fazy beta


Facebook w przypadku Windows 10 Mobile serwuje użytkownikom smartfonów Lumia zupełnie nową aplikację kliencką serwisu. Nie została ona co prawda stworzona od podstaw z myślą o mobilnych „okienkach”, a jedynie jest portem Facebooka znanego użytkownikom iPhonów. Niemniej jednak działa dużo lepiej od uprzednio serwowanej nam aplikacji.

Dziś miło nam poinformować Was, że aplikacja Facebooka opuściła właśnie fazę beta. Oczywiście nie oznacza to, że działa ona już idealnie i w 100% bezproblemowo. Ale zdecydowanie widać, że twórcy starają się, by z każdą aktualizacją działała na pokładzie naszych Lumii coraz lepiej. Taki obrót spraw bardzo cieszy. Mam nadzieję, że oficjalna aplikacja Facebooka będzie nadal sukcesywnie aktualizowana i wzbogacana o nowe, dostępne w serwisie funkcje.

Szkoda, że twórcy Facebooka nie zdecydowali się na przygotowanie od podstaw aplikacji uniwersalnej dla Windows 10. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak mało popularne są obecnie mobilne „okienka” cieszy to, że Facebook nie skazał nas na starszą wersję aplikacji bagatelizując podejście do tematu.

Pobierz Facebooka dla Windows 10 Mobile: [LINK]

Źródło: MSPU

Tagi: facebook • Facebook dla Windows 10 Mobile


Dziękuję odwiedzili ten post Facebook dla Windows 10 Mobile wychodzi z fazy beta. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement