Advertisement

Facebook (beta) ze wsparciem dla synchronizacji kontaktów i kalendarza

Advertisement

W sklepie Windows od jakiegoś czasu dostępna jest aplikacja Facebooka przygotowana przez giganta społecznościowego, a nie Microsoftu. Przekłada się to na częstsze aktualizacje oraz coraz to nowe funkcje wprowadzane do naszego „ulubionego” serwisu. Dzisiaj trafiła do nas kolejna aktualizacja, która wprowadza wiele wyczekiwanych rozwiązań.

Od momentu udostępnienia nowej aplikacji Facebook dla użytkowników, pojawiały się głosy donoszące o braku jednej, bardzo ważnej funkcji… Chodzi o brak synchronizacji kontaktów oraz kalendarz. Faktycznie do tej pory, funkcja ta nie była dostępna i musieliśmy się obejść smakiem. Z tego powodu część konsumentów postanowiło pozostać przy starszych – i nie koniecznie lepszy – wydaniach aplikacji serwisu społecznościowego.

wp_ss_20160804_0001

Dzisiaj Facebook udostępnił kolejną aktualizację swojej aplikacji, która przynosi długo wyczekiwane funkcje. Od teraz możemy zsynchronizować nasze kalendarze oraz kontakty, przez sam program staje się dużo bardziej atrakcyjny dla wszystkich użytkowników. Najnowsza wersja oznaczona jest numerem 61.540.19316.

wp_ss_20160804_0002

Oczywiście programiści wprowadzili wiele drobnych zmian, podnoszących komfort pracy z Facebook’iem. Niestety nie został udostępniony oficjalny changelog, co stało się swojego rodzaju tradycją. Osobiście mogę wspomnieć o jeszcze szybszej pracy i wyeliminowaniu części błędów, zauważonych przeze mnie w poprzednich odsłonach. Na reszcie aplikacja przestała mi się wyłączać podczas próby otworzenia linków. Wielki plus dla programistów, za faktyczne działanie na rzecz użytkowników.

Dajcie znać, gdy znajdziecie jeszcze jakieś nowości, których nie opisaliśmy w artykule. Czekamy na wasze opinie i komentarze na temat jakości aplikacji Facebook. Jesteście zadowoleni z jej działania? Sprawia wam jakieś problemy?

FACEBOOK: LINK

źródło: Windowscentral

Tagi: facebook • Microsoft • windows • windows 10 • windows 10 mobile

Dziękuję odwiedzili ten post Facebook (beta) ze wsparciem dla synchronizacji kontaktów i kalendarza. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement