Advertisement

AutoMapa otrzymuje aktualizację aplikacji oraz map offline

Advertisement

Producent płatnej nawigacji AutoMapa udostępnił aktualizację aplikacji oraz map offline dla Polski i całej Europy. Jeżeli często korzystacie z nawigacji a mapy, które zostały udostępnione we wbudowanej aplikacji Mapy Windows są niewystarczające to koniecznie sprawdźcie możliwości aplikacji AutoMapa.

AutoMapa otrzymała aktualizację z wersji 1.2.0.8 do wersji 1.2.0.11. Niestety producent nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Z kolei mapy offline podskoczyły z wersji 1702 do wersji 1704 i znajdziemy w nich między innymi:

  • Gruntowna aktualizacja parametrów tras ciężarowych uwzględniająca m.in  dopuszczalne naciski na oś i ograniczenia całkowitej masy dopuszczalnej na drogach krajowych i wojewódzkich
  • Aktualizacja budynków w Warszawie opracowanych w technologii 3D
  • Przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive nowo wybudowane odcinki dróg, w tym m.in:
    • obwodnice Ostrowa Wielkopolskiego i Jarocina w ciągu trasy S11
    • droga ekspresowa S19 na odcinku Świlcza – Rzeszów Południe

Szczegółowe informacje o zawartości map Polski znajdziecie na stronie producenta. Dane o europejskich mapach znajdziecie w tym miejscu. Aplikację możecie pobrać bezpłatnie jednak, aby skorzystać z funkcji nawigacji musicie wykupić czasową licencję. Ceny rozpoczynają się od 11 zł a kończą na 150 zł. Poniżej przedstawiam cennik dla map Polski:

  • 7-dniowa licencja: 11 zł
  • 90-dniowa licencja: 37 zł
  • 366-dniowa licencja: 91,50 zł

Dajcie znać czy korzystacie z wbudowanej nawigacji czy szukacie alternatywy. Być może mieliście już możliwość sprawdzenia nawigacji AutoMapa? Jeżeli tak to napiszcie w komentarzach jak się sprawuje oraz jaką posiada dokładność map. Zapraszam do dyskusji.

Dziękuję odwiedzili ten post AutoMapa otrzymuje aktualizację aplikacji oraz map offline. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement