Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Anniversary Update już dostępna – niestety, tylko dla PC

Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Anniversary Update już dostępna – niestety, tylko dla PC


Zgodnie z zapowiedziami, aktualizacja rocznicowa dla Windows 10 tzw. Annoversary Update właśnie wystartowała. Jak informuje Microsoft na swoim blogu, aktualizacja dostępna jest na całym świecie tam, gdzie dostępny był Windows 10. Ale uwaga, dotyczy to tylko i wyłącznie desktopowej wersji Windows 10, użytkownicy telefonów niestety musza czekać kolejne tygodnie:

The Windows 10 Anniversary Update will start rolling out to Windows 10 Mobile phones in the coming weeks.

Niestety (albo jak zwykle) użytkownicy telefonów zostali potraktowani… inaczej niż im to obiecano. Najpierw MS zadeklarował, że dostarczy aktualizację wraz z desktopową wersją Windows 10, a w dniu premiery, użytkownikom telefonów każe czekać jeszcze kilka tygodni. Niestety kolejne niepoważne zagranie ze strony giganta.

Informacje na temat sposobów aktualizacji waszego komputera znajdziecie w tym wpisie, o nowościach dostępnych w wersji PC poczytać możecie tutaj. Pamiętajcie jednak, że w pierwszej kolejności aktualizowane są najnowsze urządzenia, a więc możliwe, że proces rozciągnięty będzie na kilka tygodni.

Jeżeli nie chcecie czekać kolejnych tygodni na aktualizację dla telefonów, możecie zainstalować wersję Windows 10 Mobile z programu Windows Insder, która trafi do was za kilka tygodni drogą oficjalną. Informacje o tym znajdziecie w tym wpisie.

Tagi: Anniversary Update • windows 10 anniversary update


Dziękuję odwiedzili ten post Aktualizacja Windows 10 Anniversary Update już dostępna – niestety, tylko dla PC. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement